Ara siperfaqe 3 hektar e 20 ari

Shitet nga: muhamet 28 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Adresa: metallac
Sipërfaqe: 320 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shitet ara siperfaqja3 hektar e 20 rrafsh shum pjellore ka rrug katastrale ka ujsjellsin dhe rrymen ne ar presum blers serioiz me mundsi edhe 1 hekter e gys gjithsej 450 ari 330 euro per ari perkthimi meniher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim