Banesa,Shtepi,Troje,Lokale. Ne Shitje Dhe Me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 22 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni per patundshmeri ERONA.shpk

NE TE GJITHE KOSOVEN

Meret me Shitje dhe Qiradhenje te:

BANESAVE
SHTEPIVE
LOKALEVE
TROJEVE

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim