Bejm rregullimin e oborrev

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ntp shqiprimi park 15 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtin
Komuna: Prishtinë
bejm rregullimin e oboorev dhe tretuarve me kubza beton ngjeshjen e temela
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim