Bernice e Eperme 19 ari

Shitet nga: Atdhe 13 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Adresa: Bernicë e Eperme
Sipërfaqe: 1900 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 19 Ari apo ( 1900 metra katrorë) ne Bernice te Eperme njera parcele ka 10 ARI dhe tjetra 9 ARI. Pronari me dokumentacion dhe shfrytezues eshte shqipetar dhe 100% eshte e sigurt. Vendi ka pamje mahnitese per shkak te pozites shume te pershtatshme. Per me shume info kontaktoni : viber +386 49 88 99 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim