Bernice e Eperme toke ne shitje

Shitet nga: Daut 21 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Adresa: Bernic e Eperme
Sipërfaqe: 8500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shesim toke ne pjesë të ndryshme ne Bernice te Eperme, ne siperfaqe prej 10ari, 25ari dhe 50 ari, toka eshte e kompletuar me dokumentacjon, infrastruktur e pershtatshem per ndertim rrym. kanalizim, rrugë.
Çmimi nga 4500 deri ne 7500 varesisht nga vendi, Çmimi i diskutushëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim