Bernice

Shitet nga: Dukagjin Kurteshi 28 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Bernice e eperme
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shiten troje ne Bernice te eperme.
gjithsej eshte parcele me 40 ari e ndare ne 7 pllace dhe me rruge.
Shiten edhe ndaras e edhe si e tere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim