Berrnic e poshtme Truell nè shitje 9900 ari

Shitet nga: haki 04 Dhj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
Trualli èsht nè vend jashtzakonisht tè pershtatshèm,
pèr banim . Ktu ka mundési tè bèhen edhe ndertime per biznes
ka Infrastrukturen komplet.Truelli èsht nè berrnic té poshtme afer garazhes Muqiqi rruga kryesore per podujev vetem 200 m prej magjistrales. dokumentet nè posedim Pronari Shqiptar perkthimi bahet meniher.
Qmimi i volitshem dhe minimum i diskutueshem boj edhe drrim me banesa ne prishtin ndermjetusve ju ofroj 2% prej qmimit qe shitet
kontaktoni +41798494790 ( viber) ose nè E-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim