Disa parcella në BËRRNICË N.SH "AKS AGE..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Parcellat janë me sipërfaqe: 1.80 ha, 1.15 ha, 1.73 ha dhe 50 ari.
Parcella 1.02 handodhet afer autorruges Prishtine Podujeve ne vij ajrore, një lokacionpitores, kanali i Iberlepencit kap parcellen poashtu parcella kufizohet edhe me një gjelbrim me pisha dhe drunj tjer gjethmbajtes qe e bene te pershtatshem kete trolle per ndertim te lagjes me një ambijen te paster dhe tejet te pershtatshem per jetesë.
Parcella 1.15 ha gjendet nën Gazimistan, drejtimi Bërnicë në hyrja nga rruga Prishtinë-Podujevë në përfundim të tregut të automjeteve.


Parcella tjetër prej 50 ari gjendet në fshatin Bërnicë, zona perendimore anës së Autostradës.
Per dukej e këtyre arcellave po ju japim edhe disa ortofoto nga KGPJu mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim