Dy troje ne shitje ne Çagllavicë prej 3.6ari dhe..

Shitet nga: troje 02 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Dy troje ne shitje ne Çagllavicë prej 3.6ari dhe 6 ari.Çmimi 7000 per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim