HOME VIP SHET 6.47ari troll prishtin Urgjent

Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtin veternik
Sipërfaqe: 6.47 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Agjencioni per patundedhmeri
AGENCY HOME VIP
Shet ne menyr urgjente 6.47ari pllac ne lagjen me urbanistike ne veternik trolli (pllaci) nodhet pikrisht te trafo apo te gjykata apo mbi lagje te spitalit trolli ka nje infrastruktur te plot dhe shitet me qmim shum te volitshem andaj ju qe dedhironi te jetoni ne nje laxhe shum te mir te qetë nje laxhe ku jetojn 90% familjet me te pasur dhe me te qet e të kulturuar ne Kk e Prishtines andaj ju qe deshironi nje troll te till mos hezitoni na kontaktoni sa ma par ju mir presim ne gjdo koh
- kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim