Inkubator-termostat-zoj-zogj

Shitet nga: edon 19 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   33 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes termostata digital termostatat jan per inkubatora jan shum te sakt ne temperatur Termostatat jan 220 v termostatat jan me alarm ..udhzimin per lidhje ne Inkubator dhe programimin e bejm gratis per info Tel viber 044585594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim