Invertar për frizere të kompletuar

Shitet nga: Amir 27 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes invertarin për frizere i gjithë esht i komletuar dhe i perdorur vetem 3 muaj ,disa jane te ekspozuara ne foto,paisjet per rregullimin e flokve kane te importuara nga Zvicera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim