Ipet 4.5 ari ne Cagllavice me kompenzim

Shitet nga: Shitet 24 Krr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Cagllavice
Sipërfaqe: 4.5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Ne lagjen Marigona 3 -Cagllavice afer fushes se golfit ipet 4.5 ari truall ne kompenzim me ndertim shtepise.
Pllaci eshte ne pozite te mire per ndertim te ulet po ashtu edhe per biznes dhe ka infrastrukture dhe gjendet afer rruges per Llapnasell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim