KËRKOJMË TROJE PËR SHITJE DHE QIRADHËNJE

Shitet nga: Prona Net 03 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KËRKOJMË TROJE PËR SHITJE DHE QIRADHËNJE

WWW.PRONA.NET
INFO@PRONA.NET


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim