Kerkoj 5 ari tok

Shitet nga: agjensioni 22 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtin
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
kerkoj 5 ari tok ne lagjet e prishtines toka duhet te jet ne ven te pershtatshem dhe te mir dhe te ket rrymen ujin kanalizimin ofertat dhe fotot na dergoni ne viber +38649172245

Agjensioni per patundshmeri "TOKA"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim