LINA-SHITEN 8ari Tokë në Lagj.Nicë mbrapa Fortesës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" 04 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 4 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet:Toka
Hapësirë: 8.5 ari
Infrastruktura:e kompletuarë me të gjitha
Adresa:Në Lagjen Nicë mbrapa Fortesës
Pronë e shqiptarit dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim