LINA-SHITEN 9 ari NË Matin 1 Rr Muharrem Fejza Pr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 04 Maj 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet:Parcela
Hapësirë:9 ari
Adresa:Lagjja e Spitalit-Rr,, Muharrem Fejza" vetëm 900 m larg Rr ,,B"
Parcela ka mundësi të ndahet në tri parcela nga 3 ari apo madhësi të tjera.
Dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim