LINA-Shiten 2.8ari Tokë në Rr.Bajram Bahtiri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 09 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bajram Bahtiri
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet;Toka
Hapësirë:2.8ari
Infrastruktura:e kompletuar
Adressa;Rr.Bajram Bahtiri te Hani i Dilit (afër Shkollës''Nazim Gafurri"
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim