LINA-Shiten 78 ari në magjistralen Fr-Pr në Banull

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI-LINA 04 Maj 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Banull
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet;Toka
Hapsirë: 78 ari
E cila shtrihet 53 m në rrugën kryesore dhe është e përshtatëshme për shumë lloje të biznesit.
Adresa; Magjistrale Ferizaj-Prishtinë në Banull
Pronari; Shqipëtarë dhe dokumentacion ne rregull
Infrastruktura; e kompletuar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim