Leshoj truallin per ndertim te larte mbrapa QKUK-s

Shitet nga: Driton 13 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohen per ndertim te larte 67 ari truall ne pjesen me te mire te Prishtines, trualli gjindet ne veternik ( tani prishtina e re-zona perendim ) rruga ka farmedi ( tani eulexi ) mbrapa spitali (QKUK-se) 700m.ne afersi te QKUK-se.
Kjo pjese tani sipas planit te komunes se prishtines (shkon me Prishtinen e Re) saktesisht ku gjindet edhe trualli im prej 67 ari, sipas planit te komunes, lejohet ndertim i larte p+6 kate. trolli eshte i rrethuar me rruge,
Trolli eshte i pershtatshem dhe patjeter i destinuar per ndertim te larte.

Posedoj te gjitha dokumenat, dhe ne kataster i kam nxjerr kushtet urbanistike ku ne ate pjese lejohet vetem ndertim i larte p + 6 kate.
Jemi pronar qe 60 vite.
ja vlen shume investimi, ose bashkpunimi per ndertim te larte.
Info.044 287 333; 044 214 237; 044 63 99 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim