Livadh me mal

Shitet nga: I 09 Qer 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes nje hektar livadh se bashku me dy hektar mal te ri. Livadhi e ka vaden me renie te lire dhe ka burim te ujit per pije ne renie te lire. I ka 130 fidane te shortuara te llojeve tw ndryshme . dhe eshte afer rruges se asfaltuar. Livadhi ndodhet ne fshatin Keqekolle.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim