Nderroj, shes ose japi me qira arat.

Shitet nga: xhavit Gashi 12 Jan 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes ose jap arat me qira ne mramor te Prishtines Tokat jan afer rruges. Posedojme tapite e tokave. Tapit e verifikume dhe te ripertrira ne kohe reale. Toka eshte mjaft prodhuse dhe e verufikuar si toke e kualitetit te lart prodhues. Hapsira e tokes eshte 1Hektarshe ( 100 ari ) Dhe siq doket ne foto eshte e rrafshet. Eshte mjaft e mir dhe funksionale per ferma dhe biznise tjera siq jan fabrikat e ndryshme. Çmimi eshte i negociueshum. Tokat mujn edhe ti nderrojme , me diqka qe na konvenon. Tel. +37744114547, +37744399660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim