Ndroj 2 pllaca troje

Shitet nga: pronari 14 Tet 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 pllaca jan kapur por ka mundesi te shiten ndaraz, ne form katrore , prej afer 4 ari , Rruga 6 metra e gjere kadastrale ,infrastruktur e plote ,uj , kanalizim e shtruar ne shoder , vetem 3 km nga Prishtina, trojet gjenden , perball ish Hotel Madridit , mrapa lagjes Marigona 1 ose ngjite me lagjen Panorama . posedoj dokumentacioni e plote dhe te regullt , perkthimi apo bartja behet menjeher ne menyre ligjore te Noteri ,Komun ,Kadaster.

pergjigjem vetem ne tel; 044 233 531 jemi dora e pare shitja behet nga pronari vendi esht ideal per ndertim shtepie . vend i qet ambient i mire .
qmimi i volitshem 8700 euro ari , esht ma i lire se megjeniket ju garantoj .

jam pronari i tokes dora e pare .

mundesi ndrimi me veture , banes pllacat mund te shiten, ndrohen bashk ose ndaraz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim