Ndrroj 29ari truall me banesa

Shitet nga: Fadil 11 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ndrroj token me banesa
Sipërfaqe: 29 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Ndrroj 29ari truall me infrastruktur të plot, me banesa në prishtinë ose në fushë kosovë. Nr 044 147 621dhe 049 800 051.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim