Ne Bernicen e Eperme shiten 9,72 ari - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 29 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne Bernicen e Eperme shitet trualli prej 9,72 ari per 4.500€/ari. Trualli e ka rrugën e vet dhe ne afersi ka infrastrukturen. Mund te ndahet ne 2 place. Gjindet ne afersi te shtepis (villës) se Llallosheve.Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim