OFERTË: SHES TROLLIN 63 ARI, 1000 EURO 1 ARI

Shitet nga: rexhep 14 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: fshati Gracë
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET TROLLI PREJ 63 ARI, I CILI GJENDET NË MILLOSHEVË, PRANË ASFALLTI MILLOSHEVË-OBILIQ
ÇMIMI 1 ARI 1000 EURO

ËSHTË I PËRSHTATSHËM PËR NDËRTIM SHTËPIE DHE NDËRTIME TJERA, SIDOMOS NË BALLINËN E HYRJES NË TROLL. MË GJERËSISHT MUND TA VERIFIKONI ME ANË TË FOTOVE TË PARAQITURA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim