Ofrohen 2.16 ari toke ne shitje te Parku i Qytetit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Adresa: Parku i Qytetit
Komuna: Prishtinë
Ofrohen 2.16 ari ne shitje te "Parku i Qytetit" ne nje zone shume te pershtatshme fare prane qendres
E gjithe infrastruktura e gatshme si dhe dokumentacion komplet te rregullt nga pronar legjitim ku behet perkthimi i menjehershem

Kodi: 2230
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/044556777/049445711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim