Ofroj 67 ari per ndertim te larte mbrapa QKUK

Shitet nga: Jeton 27 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 6700 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj truall per ndertim te larte, mbrapa QKUK-se ne prishtine.
Sipas planit urbanistik aty lejohet vetem ndertim i Larte- ). Siperfaqja e truallit eshte 67 ari.
Trualli gjindet ne pjesen me te mir te Prishtines se Re (zona perendim) dhe eshte i rrethuar me rruge.
Presim oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim