Ofrojmë truall për ndërtim me kompenzim -N.SH "A..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 25 Tet 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë truall për ndërtim individual në lagjen e spitalit - Veternik afër qerrdhes KLEA.
Parcella ka 3.60 ari dhe në të ka mundësi te ndertohen dy shtëpi.

Marveshja e kompenzimit do të negociohet në mes palëve.
Të gjitha opsionet janë te negociueshme.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim