Okazion toke ne shqpieri ne plazhin e spillese

Shitet nga: Spille 06 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR   70 000 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Okazion shiten 1 000 m 2 toke ne shqiperi.
Toka ndodhet ne plazhin e bukur te spillese ne kavaje.
Toka eshte me certifikate te hipotekuar.
Toka eshte vetem 100 m larg bregut te detit.
Toka eshte katrore e gatshme per ndertimin e cdo lloje bisnezi ku mund te shfrytezosh dhe reren perpara saje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim