PARCELA NE SHITJE-PRISHTINE

Shitet nga: Agi 25 Jan 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shews parcelen me siperfaqe 5 ari bruto,ne periferi te Prishtines.Parcela gjendet 300m nga Lagjia Marigona 1 dhe lagjia 038,Ka forme katerkendeshi dhe e pershtatshme per ndertime.
Te gjitha dokumentet jane ne emrin tim personal.
Bartja e pronesise4 behet tek noteri mbredna nje kohe te shkurte.
Çmimi i parceles eshte 67000 euro .
Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel.044/168-074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim