PARCELLA PËR BIZNES - N.SH."AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Krr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella me sipërfaqe prej 27 ari, buzë rrugës Prishtinë-Mitrovicë në Arbëri.
Parcella ndodhet në anën e djatht të rrugës afër " Restaurant 08".

Parcella ka performancë të mirë për zhvillimin e afarizmit. Ka sipërfaqe të mjaftueshme dhe ka gjerësi në rrugën kryesore 25m

Cmimi: 25,000 euro/ari.

Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim