PLLAC NË ZONËN REZIDENCIALE ELITARE TË GËRMISE

Shitet nga: S. HOTI 15 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR   28 000 EUR

Adresa: Afer Shkolles Normale-Germi
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Parcela eshte për ndërtim individual brenda zonës kadastrale Sofali,afer Shkolles Normale
Parcela eshte 500 m. larg nga Universiteti Amerikan,eshte lagje e urbanizuar nga Komuna e Prishtinës.
600M2 (6 ARI) – ÇMIMI 25.000 EUR/ARI – I DISKUTUESHEM.
Mundesi me ndrrim me nje banese ne lagjen Arberia dhe pjesen tjeter sipas marreveshjes
Nr.kontaktues: 044/137-256 ose 049/137-256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim