PLLACIN PREJ 3 ARI ,5 ARI DHE 10 ARI NE HAJVALI ..

Shitet nga: tosi 23 Krr 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES PLLACIN PREJ 3 ARI 5 ARI DHE 10 ARI NE HAJVALI
RUGA NE MES TE PARCELLES ESHTE 6 METRA E GJERE
bejme ndrim me veture ose banes

PERKTHIMI I MENJEHERSHEM

KOPJOJE KETE 42.6015274, 21.1706111 DHE QITE NE GOOGLE MAP E SHEH SAKT LOKACIONIN

044 331234 +37744 331234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim