PRONA NE HAJVALI

Shitet nga: sefer 08 Jan 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKA NE SHITJE HAJVALI - SHITEN 55 ARI TOKE NE HAJVALI ME MUNDESI NDARJE NGA 30 dhe -40-ARI SIMBAS NEVOJES DHE DESHIRES QMIMI 4000 EURO PER ARI . PRANOJ EDHE KOMPENZIM NDONI BANES NE PRISHTIN APO NDONI VETUR QMIMI PAK I DISKUTUSHEM JU MIRPRESIM TEL.-VIBER--044668028--TOKEN MUN TA GJENI EDHE VET NE google maps ME NUMER 42.609754, 21.171077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim