Parcel prej 5 deri ne 25 Ari

Shitet nga: Adem 07 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcela prej 25 ari ne periferi te Prishtines saktesisht ne Shkabaj.E njejta mund te ndahet edhe nga 5 ari.
Parcela ka komplet infrastrukturen dhe ipet leja per ndertim individual nga komuna e Prishtines sepse e njejta eshte ne planin urbanistik te kesaj komune.
Po ashtu pranoj edhe banes deri ne 3 dhoma gjumi ne Prishtine.
Perkthimi i parceles behet menjeher.

Qmimi 8900€ (per ari)


Tel: 044 839 898
: 049 626 636
: 038 222 802 (pas ores 17:00)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim