Parcela 1 hektar mbrapa Gorenjes

Shitet nga: C21 05 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcela prej 1 hektar e 5 ari mbrapa Gorenjes ne Prishtine, parcela eshte shum e pershtatshme per ndertimin e shtepive dhe gjendet ne nje prej lagjeve me te preferuara dhe me te bukura ne prishtine me nje qmim shum te volitshem, parcela mund te ndahet ne dy pjese te barabarta.
Qmimi 6500 euro per ari.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim