Parcela 4.50 ari te Lagja 038 dhe rest. Mansion

Shitet nga: Parcela 02 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet parcela prej 4.50 ari me dokumentacion te rregullte afer Lagjes 038 dhe restaurant Mansion.
Infrastrukture te plote, Ujin, Rrymen, Kanalizimin, rrugen e shtruar dhe trotuar.
Info ne tel: 045 236-236 ose viber: +37745 959 000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim