Parcela me siperfaqe prej 15 ari dhe si dhe ndar

Shitet nga: F. Dermaku 08 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcela ne Matiqan me infrastrukture ,rryme,uje,kanalizim,dhe rruge te asfaltuar(45metra e kufizuar me asfalt).Parcela eshte ne mes te shtepive .Eshte shume e pershtatshme per banim si dhe per biznes.Parsela eshte gjithsej 15 ari(1500m2) mirpo mund te ndahet edhe nga 5 ari apo varesisht prej kerkesave tuaja.Parsela eshte ne emrin tim personal dhe nuk eshte ne hipoteke.Bartja e prones behet brenda dites .Nese kerkon 15 ari komplet mundemi nje pjese ta bejme kompenzim me banese .Mund te thirrni edhe ne Viber (+37744600545)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim