Parcela ne Mat, Hajvali

Shitet nga: Mentor 09 Krr 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 490 EUR   6 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 6 ari ne Mat, prane pallatit te drejtesise.

Pronari shqiptar dhe kane filluar leje ndertimit ne kete pjese.

Dokumentacioni i rregullt dhe mund ta beni perkthimin menjehere.

Mund te beje edhe nderrim me banese!

Te interesuarit mund te kontaktojne ne 049175073.

Cmimi 5490€Iphone, Samsung, Iphone 6, Prishtine, Matiqan,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim