Parcelat ne rrethinen e Prishtines

Shitet nga: Blerim 14 Krr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes troje ne Sofali, Çagllavic, Lapljasel dhe Hajvali me çmime shume te volitshme, Trojet jan nga 4, 5 , 10 ari te ndara. Qmimi eshte i mire dhe i perballueshem per te gjithe, Infrastruktura eshte e rregulluar. Per Informata me te hollesishme te na kontaktoni ne numrin e tel.044/049 113 659. Ju mirepresim

"ALFA Real Estate"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim