Parcele me qira prej 58 ari per depo hekrari etj

Shitet nga: I.B 25 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Parcela gjendet ne Dragodan mbrapa varrezave prane rruges se asfaltuar qe lidhet me magjistralen e Mitrovices dhe eshte e pershtatshme per depo materiali ose hekrari etj, pasi qe edhe eshte shpallur nga Komuna e Prishtines zone industriale. Qmimi sipas marreveshjes..

044-222-397
Viber +38649222397
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim