Parcele ne Zllatar

Shitet nga: Ardian Doko 04 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Zllatar
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet parcela prej 5 ari ne Zllatar, 100 metra nga restaurant Panorama. Parcela ka infrastrukture te kanalizimit dhe ujit. Cmimi me marreveshje. Ndermjetesimi i agjencionit nuk vjen ne konsiderim. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 049930130 ose nepermjet linkut per email!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim