Parcellë në Sofali nga NSH " AKS AGENCY "

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 16 Krr 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella në një vend shumë te bukur në Lagjën Sofalia
Lokacioni i parcellës është afër xhamisë, në vazhdim të rrugës 200m më larg.

Infrastruktura komunale eshte komplete afër parcellës ndersa komfiguracioni i terenit: eshte shpat me ramje të butë me pamje nga Germia dhe nga Shkolla Normale.
Siperfaqja e truallit: 9 ari e 88 m2

Çmimi, për shkak të nevojave përsonale të pronarit, është vetëm 9000euro. Vlenë të ceket që çmimet e parcellave tjera në atë lokacion sillen nga 10.000 deri 12.000 euro.

Ju mirëpresim..

Agjencioni për Patundshmëri .
NSH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim