Parcella dhe shtepia ne Sofali nga NSH"AK..

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella prej kater ari afer xhamise, 200 m pa aritur te xhamija ne anen e majt te rruges.
Parcella eshte e rrethuar e urbanizuar ka hyrjen e oborrit me duer levizese me grilla dhe komplet eshte e rrethuar me muri betoni pas rregullimit te nivelizimit te terenit.
Momentalist oborri eshte pjese e parcelles se pronarit te shtepis i cili jeton aty ne siperfaqe prej 7.3 ari.
Pra shitet pjesa e oborrit prej 5ari vlera e parcelles eshte 25 000 euro ari.
Verzioni i dyte ka mundesi te shitet komplet shtepia ne siperfaqe prej 200 m2 dhe trolle ne siperfaqe 7 ari.
Qmimi total eshte aksion 195000 euro

Mirëpresim klientet serioz për blerje.

Me respekt,
Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim