Parcella në Llapnasell zona industriale-"AKS AGE..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella në Autorrugën Prishtinë- Ferizaj, lokacioni Llapnasellë
Parcella gjendet fare afër Hekurudhës industriale që e pret autorrugën
Parcella ndodhet në anën e majt të rrugës drejtimi Ferizaj.
Parcella ka siperfaqe prej 89 ar
Shtrirja në autorrugë kap gjersinë 65 m dhe në thellsi 136 m.
Parcella ka formën e rregullt katrore dhe është e përshtatshme për shumë lloje te bizneseve.
Çmimi 8800 euro për ari një çmim shumë i favorshëm karshi parcellave tjera të ngjajshme..

Agjencioni për Patundshmëri...
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim