Parcella në Llazarev-Obiliq nga AKS Agency

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella ne fshatin Lazarevë - Obiliq, ne siperfaqe prej 2,5 ha
Parcella ka sipërfaqe katrore, ka kanalizim në parcell dhe posedon rrymë dhe ujë.
Parcella është larg magjistrales Prishtinë - Mitrovicë afër 60 m por ka rrugën e veqant për qasje deri në parcell.
Parcella është e përshtatshme për biznes dhe për troje banimi , e njejta mund edhe të ndahet në disa pjesë. Çmimi si tërësi është 2500 euro.,
Ndërsa çmimi për ndamje 3000 eu.
parcella mund të këmbehet me ndonjë shtëpi në prishtinë apo lagje të prishtinës, me ndonjë banesë, me makina bujqesore apo diqka tjetër në bazë të ofertës që jep blerësi për të cilën diskutohet.
Mirëpresim blerësit serioz.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim