Parcella në lagjen Taslixhe

Shitet nga: Trashegim 23 Jan 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: Taslixhe 4
Sipërfaqe: 495 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në Prishtinë në lagjen Taslixhe 4, rruga Ismajl Ismajli. Trualli gjendet në një pozicion shumë të favorshëm. Parku i Gërmisë gjendet vetëm 10 minuta larg.

Çmimi i diskutueshëm.

Për më shumë kontaktoni në numrat e telefonit: 049-57-37-06 dhe 049-35-55-07
Email: trashegimmavraj@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim