Parcella ne zonen industriale te hekurudh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

454 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Siperfaqa e parcelles eshte 77 ari.
Lokacioni i sakte I tokes eshte kur te kalohet hekurudha ne anen e dhjathte 100 metra nga Univerziteti FAMA, përballë rrugës "Agro Trade"dhe Rama Petrol.
Toka eshte me dokumentacion te rregullt.
Qmimi i parcelles eshte nga 6500 eu/ari ne 5900 eu/ari
I mirpresim blesrsit serioz dhe ju urojm sukses.

Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim