Parcella nga 4, 5, 8 ARI NE PRISHTINA E RE

Shitet nga: Kompanioa e pastrimit 02 Maj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 25000 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Parcellat gjendet afer zones Prishtina e Re ku jane planifkuar ndertimet Stadionit, te Presidences, AUK-se dhe insitucioneve te tjera, 200m perballe AUK-se, rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m afer rruges - Unazes se trete te qytetit.
Pozicion dhe pamje atraktive drejt qytetit te Prishtines dhe Liqenit te Badovcit. Vend i mrekullueshem per Shtepi, Villa, rekreacion apo restorant dhe vend me perspektive qe vazhdimisht i rritet vlera. Jashte unazes se trete, pjese e paurbanizuar dhe mund te ndertohet lirisht.
Parcellat kane rruge me kataster, rryme.
Ka parcella te ndryshme me siperfaqe nga 4 ari, 5 ari apo 8 ari dhe me shume. Prone private, perkthimi behet menjehere.

Kontakto direkt me Pronarin.Tel. 00377 44 19 15 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim